Návštěva v Oresi

Jak probíhá návštěva v kuchyňském studiu Oresi Jihlava.

Nebojte se nám sdělit všechny představy o nové kuchyni, jedině tak společně dojdeme k fantastickému řešení.

Nejprve projdeme Vaše představy o tom, jak by měla nová kuchyně vypadat, co by měla splňovat z hlediska praktičnosti a úložných prostorů a jaké spotřebiče by měla obsahovat.

Ačkoli výběr spotřebičů vypadá jednoduše, musíte si především uvědomit, čím vším byste chtěli v kuchyni disponovat. Na výběr máte z širokého spektra sporákůmikrovlnných trublednicídřezůmyček nádobíodsavačů par a v neposlední řadě i třeba praček. Při volbě spotřebičů dbejte především na kvalitu a energetickou třídu, která by měla být nejlépe A+. Pokud vaříte na plynu, zvolíte plynový sporák, pokud na elektřině vyberete si mezi sklokeramickou či indukční deskou. Při výběru dřezu si můžete vybrat z obrovského množství designů, tvarů a materiálů. V kuchyňském studiu Oresi Jihlava Vám samozřejmě s touto nelehkou volbou poradíme a to i s ohledem na typ kuchyně, kterou jste si vybrali.

Na základě těchto informací a zaměřených dat uděláme 3D grafický  návrh Vaší nové kuchyně Oresi.

Po finálním dokončení návrhu vybereme z naší široké nabídky nové kuchyňské spotřebiče a případné atypické prvky. Nakonec zbývá zvolit si úhradu hotově nebo na splátky. Do 24 hodin od potvrzení objednávky Vám bude kuchyně Oresi dovezena až domů. Pokud si netroufáte na montáž, můžete si samozřejmě přiobjednat profesionální montéry kuchyní Oresi.

Pro optimalizaci stránek používáme cookies. více informací

Pro optimalizaci stránek používáme cookies a systém Google Analytics. Používáním této stránky s tím souhlasíme.

Zavřít