Řada kuchyní Baufomat od Oresi

Každý zákazník si u nás najde kuchyni, která perfektně zapadne do jeho vkusu i rodinného rozpočtu. Ekonomickou variantou kuchyní jsou modulové kuchyně Dolti, které ovšem ani kvůli nízké ceně neztrácí na kráse a kvalitě. Střední třídu reprezentují kuchyně Livanza, které jsou na míru a nabízejí obrovské množství variant povrchů a dezénů. Nyní vám ovšem chceme představit exklusivní kuchyně, které najdete pouze v Oresi, a to luxusní řadu kuchyní Bauformat.

Kuchyně Bauformat se vyrábí vždy na míru každému z vás. Veškeré vaše požadavky, nápady a sny můžeme do těchto kuchyní snadno zakomponovat a vytvořit vám tak zcela originální a jedinečnou kuchyni. Výrobce těchto kuchyní sídlí v Německu, kde má svou „kuchyňskou“ tradici již přes 100 let. Co více může být zárukou opravdové kvality, než německý punc největšího výrobce kuchyní.

Nejmodernější tipy hledejte v Oresi

Milujete vychytávky v domácnosti? Kuchyně od Oresi, luxusní Bauformat, jsou tu právě pro vás.

Nabízejí opravdu široké spektrum nejaktuálnějších trendů v oblasti kuchyní. Za všechny uvedeme například využití bezpečnostního skla jako povrchu skříněk, závěsy Blum s integrovaným tlumení, rohové výsuvy nebo servopohon Blum, který vám doslova rozhýbe celou kuchyni. Proč se ve 21. století namáhat otevíráním horních skříněk? Stačí zmáčknout tlačítko a skříňky se sami otevřou a podsvítí. To vše není samozřejmě pouze pastva pro oko, naše vychytávky vám pomohou maximalizovat efektivní využití vaší kuchyně Bauformat. Asi ani nemusíme zmiňovat, že v Oresi si u kuchyní Bauformat můžete vybrat z obrovského množství dezénů, barev a povrchů. Líbí se vám více lak, sametový mat nebo třeba dřevěný masiv? V Oresi si vybere každý.

Pro dny rodinné pohody, kuchyně Bauformat pouze v Oresi

Ať už jste rození kuchaři nebo si stěží uvaříte vajíčka, kuchyně je vždy součástí domova. Točí se kolem ní spousta rodinného dění. Společné snídaně, víkendové obědy při kterých pomáhají vařit i děti nebo třeba štědrovečerní večeře. V kuchyni se rodina setkává, může v ní společně trávit čas, vařit, povídat si, smát se.

Ať už budete v kuchyních Bauformat vyvářet a péct nebo jenom míchat koktejly svým přátelům, vždy potřebujete kuchyni na kterou se můžete spolehnout. Která světu ukáže váš osobitý styl, ve které vždy najdete přesně to co budete potřebovat, do které se vejdou všechny vaše kuchařské vychytávky a kterou snadno a rychle uklidíte i po náročném večeru.

Pro optimalizaci stránek používáme cookies. více informací

Pro optimalizaci stránek používáme cookies a systém Google Analytics. Používáním této stránky s tím souhlasíme.

Zavřít