Kuchyně Oresi – Livanza

Nevěříte, že si každý zákazník u nás najde to své? Ekonomickou značku Oresi – DOLTI již znáte, také jste si určitě všimli, naší luxusní značky kuchyní Bauformat. Abychom tedy dopřáli tu nejlepší kuchyni naprosto všem, musíme vyplnit ještě mezeru ve střední třídě, a tou jsou právě kuchyně Livanza.

Splňte si sen v Oresi, vyberte si kuchyně Livanza

Přeneste se do své vysněné kuchyně. V každé mysli jistě vypadá jinak. Ať už je tradiční či moderní, barevná nebo neutrální. Zkuste se dotknout jejího povrchu, jaký je? Hrubý, hladký, matný, lesklý či snad cítíte pod prsty efekt živého dřeva? To vše a mnohem více, najdete právě v kuchyních Oresi série Livanza.

Německá kvalita bydlí v Oresi

Kuchyně Livanza se vyrábějí v nejmodernějších německých továrnách. Není proto divu, že se mohou pochlubit opravu špičkovou kvalitou a obrovskou šíří výběru odstínů, dezénů a povrchů. Každá kuchyně Oresi ze série Livanza, se tvoří na míru, přímo konkrétnímu zákazníkovi. Můžete si tak kuchyni „vyladit“ do opravdové dokonalosti. Vybrat si můžete každý detail na kuchyni. Kvalitní pojezdy, nápadné či nenápadné držáky, podsvícení, drátěné programy do útrob kuchyně, různé vyjíždějící poličky nebo třeba tiché zavírání šuplíků.

Pokud stále váháte, jestli jsou pro vás kuchyně Livanza to pravé, nebojte se navštívit nejbližší kuchyňské studio Oresi a přesvědčte se na vlastní oči.

Pro optimalizaci stránek používáme cookies. více informací

Pro optimalizaci stránek používáme cookies a systém Google Analytics. Používáním této stránky s tím souhlasíme.

Zavřít